Par mums

Kāzu diena paies kā viens mirklis, nepaspēsiet saprast, kā būs pienācis vakars un kāzu banketa beigas. Kāzas ietver sevī milzums emociju, kuras ir pārpārēm un galvenais nepalaist garām nevienu mirkli. Tas arī, laikam, ir pats galvenais kāpēc vajadzētu uzticēt iemūžināt šos mirkļus sava darba meistariem, profesionāļiem.

Jūs jau esat apmeklējis vairākas mājas lapas, kuras saistītas ar kāzu video filmēšanu, noskatījušies vairākus desmitus video rullīšu un klipu? Viss drīzāk jūs jau esat nolēmuši, ka jūsu kāzu video jāuztic pieredzējušam operatoram, kurš specializējas tieši uz kāzu video filmēšanu. Bet ja ne, tad velti jūs domājat ka šo darbiņu var veikt jebkurš, kas iemācījies apieties ar videokameru. Neprofesionāli uzņemtas kāzas diez vai jūs skatīsieties vairākas reizes, jo tā būs dreboša bilde (par nofilmētu grīdu, baltā balansu un citiem ne visai pareiziem kameras uzstādījumiem per kuriem pat nerunāsim).

Video operatora darbs- tā ir vesela māksla kas saistīta ar psihologa un organizatora spējām. Mēs esam komunikabli un pozitīvi cilvēki kuri saņem gandarījumu no padarītā darba. Pieredze šajā jomā mums ir no 2004. gada. Filmējot mēs ņemam vērā  svinību raksturu un jūsu vēlmes. No materiāla, kuru filmējam, jūs saņemsiet pilnvērtīgu filmu ar visiem piederošiem atribūtiem- titri, mūzika, specefekti, skaistas pārejas starp kadriem un atsevišķām filmas daļām. Video montāža ļaus saglabāt un iemūžināt jūsu kāzu dienas skaistākos un interesantākos mirkļus.

Lai izveidotu kvalitatīvu kāzu video nepieciešams jaunlaulāto labais noskaņojums un nav svarīgi kādi būs mūsu laika apstākļi.

Pēc iespējas palīdzēsim jums saplānot jūsu dienu un dalīsimies savā pieredzē.

Ar cieņu kāzu video operatori Aleksandrs un Jeļena Novikovi.